Biznes

Fachowa pomoc prawna w sprawach frankowych

Zdecydowanie się na założenie sprawy frankowej wymaga odwagi oraz inwestycji. Rzadko kto decyduje się na samodzielne prowadzenie sprawy, zaleca się, aby tę kwestię powierzyć profesjonalnej kancelarii prawnej. Na rynku w międzyczasie nisza dotycząca postępowań w sprawach frankowych szybko wypełniła się kancelariami specjalizującymi się właśnie w przepisach odnoszących się do kredytów frankowych.

Pomoc dla frankowiczów

Kancelarie prawne oferujące swojej usługi frankowiczom zapewniają wiedzę, doświadczenie i kompleksowa obsługę począwszy od analizy prawnej umowy kredytowej, oszacowania ryzyka przegranej w sądzie, przez sporządzenie pozwu, przeprowadzenie dowodów, wszelkich czynności procesowych w charakterze obrońcy, reprezentanta kredytobiorcy. Kancelaria frejowskich chf zapewnia fachowe porady również spoza postępowania o unieważnienie kredytu, obsługuje także ugody z bankami, jak też doradztwo w kwestii przewalutowania, rozliczenia unieważnionego kredytu. Na te kancelarie liczyć można również w przypadku konieczności apelacji i postępowania w drugiej instancji. Zespół prawników kancelarii nieustannie wzbogaca swoje portfolio wygranych spraw, poszerzając przy tym swoja wiedzę, jak i doświadczenie.

Profesjonalne podejście do klienta

Oprócz kompetencji istotne jest także podejście do klienta. Frankowicze są osobami wrażliwymi na oszustwo, często wybierając kancelarię lub podejmując decyzję o wystąpieniu do sądu o unieważnienie kredytu są podejrzliwi i nie dowierzają, że jest to możliwe. Zaletą kancelarii frejowskich jest fakt, iż cennik usług jest bardzo przejrzysty, czytelny. Klienci decydujący się na usługi kancelarii nie są naciągani na umowy z zapisami drobnym drukiem. Ponadto kancelaria stara się być elastyczna wobec potrzeb klientów zapewniając dostępność, dyspozycyjność na dyżurach, szybka reakcję, terminowość, fachowość sporządzanych pism i podejmowanych czynności.

Ceny obsługi spraw frankowych

Różne kancelarie prawne proponują frankowiczom rozmaite cenniki i formy rozliczeń. Wybierając właściwa kancelarie warto zwrócić uwagę na wiarygodność kancelarii frankowej, czy faktycznie jest to kancelaria specjalizująca się w przepisach dotyczących kredytów we frankach. Jeśli kancelaria nie mówi nam prawdy w odniesieniu do kosztów, ostatecznych cen usług, można wnosić iż mija się z prawdą także co do swoich osiągnięć, czy kompetencji. Ostrożność należy zachować w szczególności do kancelarii proponujących swoje usług wyjątkowo tanio. Niewygórowane ceny wcale nie muszą świadczyć o złej jakości oferty, jednak wymagają ostrożności. Promocje obsługi, czy porady prawnej za złotówkę z pewnością mają swój haczyk. Należy mieć na uwadze, iż sprawa frankowa to nie jest postępowanie kończące się podczas jednej rozprawy. Nie wystarczy napisać pozew. Wygranie sprawy o unieważnienie kredytu frankowego może wymagać sporego zaangażowania kancelarii prawnej, zaś każda czynność generuje kolejne koszty. Szacunkowa wycena reprezentacji może odbiegać od rzeczywistych kosztów, zwłaszcza gdy liczyliśmy na koszty rzędu kilkuset złotych.

Dodaj komentarz