Lifestyle

Jak personalizować długopisy drewniane? Zobacz pomysły!

dlugopisy drewniane

Personalizacja drewnianych długopisów to świetny sposób na dodanie do tych praktycznych produktów niepowtarzalnego akcentu i wypromowanie swojej marki. W jaki sposób najczęściej personalizuje się takie upominki?

Jakie informacje umieszcza się na drewnianych długopisach?

Drewniane długopisy mogą być uzupełnione o różne informacje, zależnie od tego, jaką mają one spełniać funkcję.

Często długopisy drewniane – https://oznakowane.com/oferta/artykuly-pismiennicze/dlugopisy-reklamowe wykorzystywane są jako gadżety dla pracowników, kontrahentów i klientów, a także można wykorzystać je podczas akcji promocyjnych, targów, szkoleń czy konferencji, aby wspomnieć o paru możliwościach.

Najczęściej długopisy drewniane uzupełniane są o logo firmy, które natychmiast wywołuje skojarzenia właśnie z nią. Dodatkowo można umieścić także na nich inne informacje, na przykład nazwę firmy, jej slogan reklamowy czy informacje dotyczące okazji, z której podarunki te zostały przekazane, na przykład nazwę i datę wydarzenia.

Metody personalizacji długopisów drewnianych

Aby spersonalizować długopisy drewniane, wykorzystuje się do tego celu różnego rodzaju techniki, do których zaliczane są w szczególności:

  • Grawerowanie

Grawerowanie jest powszechną metodą stosowaną do personalizacji drewnianych długopisów. Polega na wygrawerowaniu logo, nazwy lub wiadomości na powierzchni pióra za pomocą lasera lub mechanicznego narzędzia grawerującego. Ta metoda zapewnia trwałe i precyzyjne efekty, co nadaje długopisowi profesjonalny i elegancki wygląd.

  • Drukowanie

Inną opcją jest nadrukowanie logo lub innego projektu bezpośrednio na drewnianym długopisie. Można to zrobić za pomocą technik sitodruku czy tampodruku. Drukowanie pozwala na tworzenie bardziej skomplikowanych projektów i wariantów kolorystycznych, umożliwiając uzyskanie żywego i przyciągającego wzrok spersonalizowanego długopisu.

  • Wypalanie

Wypalanie polega na przeniesieniu projektu na długopis za pomocą ciepła. Ta metoda jest powszechnie stosowana w celu uzyskania ciekawego, rustykalnego wyglądu długopisów.

Ta metoda nadaje długopisom charakterystyczny i ręcznie wykonany charakter. Zapewnia trwałą i długotrwałą personalizację, która zachowuje naturalne piękno drewna.

Gdzie można zakupić drewniane długopisy z personalizacją?

Gdy zamierza się zakupić długopisy drewniane, obecnie tego rodzaju gadżety oferowane są w wielu wariantach i można znaleźć je w sprzedaży w różnych firmach.

Największy asortyment czeka w firmach specjalizujących się w realizacji gadżetów upominkowych na zamówienie działających w internecie. Można znaleźć w nich wiele typów upominków w atrakcyjnych cenach i z szybką realizacją. Gotowe długopisy drewniane z personalizacją dostarczane są wówczas bezpośrednio do klienta.

Dodaj komentarz