Dom

Czym charakteryzuje się ręcznik waflowy?

Możliwość okrycia się miękkim, delikatnym ręcznikiem po gorącej kąpieli bądź prysznicu jest niezwykle kusząca. Nie tylko zimą. Dlatego więc wybór ręcznika kąpielowego do łazienki jest nie zwykle istotny. Jaki rodzaj ręcznika będzie odpowiedni dla całej rodziny?

Ręcznik waflowy – co to za rodzaj ręcznika?

Określenie „waflowy”na ręcznik wzięło się ze splotu, w jakim są one wykonywane. Pod względem wizualnym prezentują się one wyjątkowo atrakcyjnie. Charakteryzują się również niezwykłą funkcjonalnością. Na niespotykaną fakturę ręcznika waflowego składają się małe, wklęsłe pośrodku i wypukłe na brzegach kwadraciki. Wzór wafla na ręcznikach tkany jest z najwyższej jakości przędzy nitkowanej. Wypukła faktura ręcznika cechuje się właściwościami pielęgnacyjnymi i znakomitą wodochłonnością.

Ręczniki waflowe właściwości

Ręcznik waflowy, dzięki charakterystycznym kieszonkom, które powstają w wyniki specyficznego splotu materiału, doskonale chłoną wilgoć.

Tym samym zapewniają komfort i przyjemnie otulenie po kąpieli.

Ręczniki waflowe wysychają w bardzo krótkim czasie. W odróżnieniu od klasycznych ręczników szybciej absorbują drobinki wody, dzięki lekkiemu materiałowi, z jakiego są produkowane.

Ręczniki ze splotem waflowym – dla kogo?

Zakup jednakowych zestawów ręczników dla wszystkich domowników pozwala na zachowanie spójności w domu. Ręczniki waflowe są doskonałe dla całej rodziny. Ręczniki ze splotem waflowym doceniane są szczególnie przez rodziców. Ręczniki te są niezwykle delikatne dla wrażliwej skóry dziecka.

Ręczniki waflowe sprawdzą się doskonale w ośrodkach sportowych, na basenach, hotelach czy uzdrowiskach. Ręcznik ze splotem waflowym doskonale sprawdzi się jako narzuta na łóżko zabiegowe w salonie kosmetycznym czy fryzjerskim.

Szukasz inspiracji na prezent? Zestaw ręczników to zawsze dobry pomysł. Ręcznik waflowy to prezent, który zachwyci absolutnie każdego.

Otulenie się miękkim, przytulnym ręcznikiem waflowym to sposób na relaks po ciężkim dniu. To również delikatne i bezpieczna alternatywa dla niemowląt i małych dzieci, których delikatne skóry potrzebują szczególnej ochrony. Niebywałym atutem ręczników waflowych również jest ich trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Tego typu ręczniki można prać we wszystkich rodzajach pralek, nawet w 90 stopniach.

Dodaj komentarz